Aktualności SolidCAM

„iMachining, czyli jak obniżyć koszty obróbki CNC”

Spotkanie branżowe 16 maja 2024

Szukasz oszczędności w obróbce CNC? Zapraszamy na BEZPŁATNE spotkanie branżowe 16.05.2024 do naszego Centrum Technologicznego we Wrocławiu. Przekonaj się, jak iMachining pomoże Twojej firmie wygrać z kosztami i w pełni wykorzystać potencjał parku maszynowego.

Twoja firma zmaga się z rosnącymi kosztami produkcji oraz brakiem wykwalifikowanej kadry odpowiedzialnej za programowanie CNC? Chciałbyś zminimalizować czasy obróbki oraz wydatki na oprzyrządowanie?

Zapraszamy do udziału w spotkaniu branżowym w naszym Centrum Technologiczno-Produkcyjnym we Wrocławiu. Na konkretnych przykładach zaprezentujemy, jak technologia iMachining od SolidCAM pozwala zmaksymalizować wydajność maszyn CNC oraz zaprogramować optymalne warunki skrawania, umożliwiając skrawanie z dużą prędkością i przy minimalnym obciążeniu narzędzi.

TWOJE KORZYŚCI Z IMACHINING:

iMachining SolidCAM gwarantuje niewiarygodne oszczędności i zwiększoną wydajność w operacjach frezowania CNC. Dzięki opatentowanym „spiralom morficznym”, inteligentnej separacji wysp oraz funkcji Moating, iMachining uzyskuje najkrótsze czasy cyklu w porównaniu z innymi rozwiązaniami. Niezrównane wydłużenie żywotności narzędzi pomaga istotnie obniżyć koszty produkcji.

Opatentowany kreator technologii iMachining zapewnia automatyczne, optymalne wartości posuwu i prędkości dla różnych materiałów oraz maszyn CNC, znacznie ułatwiając programowanie zaawansowanej obróbki, nawet przy braku doświadczenia programistycznego operatorów i technologów.

iMachining to:

Zapraszamy do wzięcia udziału

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ REJESTRACJA:

  • iMachining
  • Rozwiązania CAM
  • FILMY