Dofinansowanie szkoleń CAD/CAM

Uzyskaj wsparcie z Premium Solutions Polska

Doradztwo w doborze usług szkoleniowych

Pomoc w przygotowaniu wniosku

Wsparcie we współpracy z instytucjami

Realizacja
szkoleń

Uzyskaj do 100% dofinansowania szkoleń

Premium Solutions Polska oferuje pomoc w pozyskaniu dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz Unii Europejskiej.  Dofinansowanie na szkolenia ze środków KFS może sięgać nawet do 100%, a z Unii Europejskiej do 80% wartości.  

Nasi specjaliści oferują swoją pomoc określeniu potrzeb szkoleniowych i doborze kursu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz oczekiwaniami Klienta, a następnie przygotowują dopasowaną ofertę. Fundusze z dofinansowania mogą być przeznaczone na dowolne szkolenie z naszej oferty.

Wspieramy naszych Klientów w procesie pozyskiwania dofinansowania, pomagamy w przygotowaniu wniosku oraz we współpracy z instytucjami.

Nie czekaj i złóż razem z nami wniosek. Zwiększ swoją szansę na uzyskanie dofinansowania na szkolenia dla siebie oraz Twoich pracowników.

 

 

W latach 2018-2022 udało nam się pozyskać dla blisko
2 miliony zł dofinansowania!

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy wspiera rozwój pracowników i pracodawców na terenie całej Polski. O dofinansowanie szkoleń z KFS mogą ubiegać się firmy, które zatrudniają przynajmniej jednego pracownika na podstawie umowy o pracę (nie ma znaczenia wymiar czasu pracy pracownika). 

Mikroprzedsiębiorcy (zatrudniający maksymalnie 10 osób) mogą uzyskać 100% finansowania szkoleń z KFS, w przypadku pozostałych przedsiębiorstw dofinansowanie na szkolenia sięga 80%. Z reguły jest to 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika, czyli nawet 23 400 złotych na osobę!

Premium Solutions Polska wspiera przedsiębiorców w uzyskaniu dofinansowania z KFS – ograniczamy do niezbędnego minimum czas potrzebny do przygotowania wymaganych dokumentów i w pełni kontrolujemy proces dofinansowania oraz rozliczenia projektu.

W ramach współpracy oferujemy:

Baza Usług Rozwojowych

Szkolenia dostępne w Bazie Usług Rozwojowych, prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), podlegają dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej nawet do 80% wartości. 

Dzięki temu, że nasze szkolenia są dostępne w BUR, możemy świadczyć usługi dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) za pośrednictwem Regionalnych Programów Operacyjnych. 

Razem z naszymi partnerami pomagamy przedsiębiorcom we wszelkich formalnościach niezbędnych do realizacji usługi.

szkolenia

Aleksandra Wrotkowska

Manager ds. szkoleń

Jesteś zainteresowany dofinansowaniem szkoleń lub masz pytania?

Skontaktuj się z nami!


  *pole wymagane

  Jesteś zaineresowany?

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Aleksandra Wrotkowska

  Manager ds. szkoleń

  Formularz kontaktowy


   *pole wymagane

   • iMachining
   • Rozwiązania CAM
   • FILMY