Premium Solutions Polska

Rozwiązania i usługi dla Twojej firmy

Lat doświadczenia

Zadowolonych klientów

Uczestników

Godzin szkoleniowych

Przeszkolonych firm

Autoryzowany dystrybutor SolidCAM i SOLIDWORKS

Od ponad 20 lat Premium Solutions Polska dostarcza narzędzia i wiedzę z zakresu projektowania, technologii wytwarzania i sterowania maszynami CAM, obliczeń inżynierskich CAE / MES oraz przepływów CFD.

Podstawą naszego działania jest dobre zrozumienie biznesu Klientów oraz szeroka i certyfikowana wiedza technologiczna. Wszystko to, czego nauczyliśmy się przez te lata na rynku, pomaga dostosować nasze usługi oraz oferowane rozwiązania do różnorodnych wyzwań biznesowych.

Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne oraz zapewniamy doradztwo w doborze rozwiązań sprzętowych. Posiadamy w ofercie renomowane produkty światowych marek: SOLIDWORKS, SolidCAM, InventorCAM, IrbCam, Cimco Integration, Dell i wielu innych.

specjalizacje_premium szkolenia CAD/CAM

Autoryzowany partner szkoleniowy SolidCAM i SOLIDWORKS

Premium Solutions Polska jest Autoryzowanym Partnerem Szkoleniowym firmy SolidCAM. Każdy z naszych trenerów jest wysokiej klasy specjalistą, mającym bogate doświadczenie w codziennej pracy z oprogramowaniem.

Oferujemy możliwość zdobywania wiedzy na różnych poziomach zaawansowania, rozwijając i uzupełniając umiejętności potrzebne na konkretnym stanowisku pracy.  

Uczestnicy naszych szkoleń jak również osoby posiadające żądany poziom wiedzy z  zakresu produktów SolidCAM, mogą w  naszych Centrach Szkoleniowych przystępować do egzaminów na różnych poziomach zaawansowania.

Nasi konsultanci udzielają wyczerpujących informacji na temat programu szkoleń oraz oferują swoją pomoc w wyborze odpowiedniego kursu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz oczekiwaniami każdego Klienta.

Oferujemy pomoc w pozyskaniu dofinansowania w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, Bazy Usług Rrozwojowych oraz Unii Europejskiej. Wspieramy naszych Klientów zarówno w przygotowaniu odpowiednich wniosków jak i w negocjacjach z urzędami.

Certyfikat SUS 2.0- najwyższa jakość usług szkoleniowo-rozwojowych

Posiadamy Certyfikat SUS 2.0 i tym samym zapewniamy najwyższą jakość usług szkoleniowo-rozwojowych.

Już od 2018 roku Premium Solutions Polska wdrożyło i skutecznie realizuje wymagania Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0). 

Cały czas nie obniżamy poziomu świadczonych usług. W 2021 r. przeszliśmy okres audytu i recertyfikacji DEKRA Certification Sp. z o.o. Trzymaliśmy ważny do 2024 roku Certyfikat SUS 2.0, który świadczy o wdrożonych przez naszą firmę standardach, ciągłym rozwoju oraz dostosowywaniu oferty do wymagań rynku.

Klienci mogą znaleźć nasze szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), dzięki czemu możemy świadczyć usługi dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) za pośrednictwem Regionalnych Programów Operacyjnych.

certyfikat-SUS szkolenia

Centrum Technologiczno-Produkcyjne Premium Solutions Polska

Wspieramy Klientów na każdym etapie procesu tworzenia produktu.

Jesteśmy ekspertem w zakresie projektowania, wizualizacji oraz walidacji produktów. Pomagamy naszym Klientom przekształcać wizje w pełnowartościowe wyroby – od etapu specyfikacji, aż produkcję.

W Centrum Technologiczno-Produkcyjnym Premium Solutions Polska zajmujemy się wytwarzaniem prototypów oraz produkcją nisko- i średnioseryjną z zastosowaniem technik obróbki skrawaniem CNC oraz drukowania 3D. Oferujemy również projektowanie 3D CAD wraz z fachowym opracowaniem dokumentacji produkcyjnej. Wykonujemy także obliczenia MES, które skracają czas rozwoju produktu oraz zwiększają jego jakość, trwałość i niezawodność.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym i specjalistycznym oprogramowaniem SOLIDWORKS oraz SolidCAM. Jesteśmy w stanie wykonywać najbardziej skomplikowane elementy precyzyjnie, oszczędnie i szybko.

  • iMachining
  • Rozwiązania CAM
  • FILMY