iMachining 3D

Jeszcze lepsze frezowanie 3D dzięki zaawansowanym algorytmom

Niesamowita obróbka 3D

Rozwiązanie dla części pryzmatycznych

Rewelacyjna obróbka 3D

Moduł iMachining 3D oferuje niesamowite efekty frezowania, regularnie oszczędzając 70% czasu obróbki 3D. W wielu przypadkach poziom oszczędności czasu dochodzi do nawet 90%.

Rozwiązanie automatycznie tworzy kompletny, gotowy do uruchomienia program CNC z optymalnymi warunkami skrawania, które są osiągane dzięki wiedzy zawartej w Kreatorze Technologii. Program umożliwia w jednej operacji wykonać obróbkę zgrubną i obróbkę resztek. Oferuje unikalną lokalną obróbkę cech, maksymalny krok w dół, inteligentny krok w górę i inteligentne pozycjonowanie. Zastosowanie modułu pozwala osiągnąć najkrótszy możliwy czas cyklu obróbki zgrubnej oraz półwykańczającej zarówno dla form jak i złożonych kształtów 3D.

Wykorzystując iMachining 3D, można również obrabiać części pryzmatyczne zawierające wiele kieszeni i wysp. Wszystko jest robione w jednej operacji, bezpośrednio z modelu bryłowego części i przygotówki, bez potrzeby definiowania łańcuchów geometrii.  

Zastosowanie iMachining 3D w połączeniu z innymi technologiami od SolidCAM (np. z 3D HSM) zapewnia kompletne rozwiązanie do każdej obróbki.

 

iMachining 3D to pozycja obowiązkowa!

Użytkownicy iMachining cieszą się ogromnymi oszczędnościami, znaczącym skróceniem czasu obróbki oraz wydłużeniem żywotności narzędzi, co przekłada się na wzrost wydajności. To wszystko jest osiągane dzięki licznym zaawansowanym funkcjom i algorytmom. Program oferuje:

Przekonaj się, że warto!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • iMachining
  • Rozwiązania CAM
  • FILMY