HSR i HSM- Obróbka 3D

Najlepsze ścieżki narzędzia do obróbki szybkościowej

Najwyższy poziom obróbki 3D

HSR- Obróbka zgrubna 3D

Obróbka 3D na najwyższym poziomie

Moduł HSM (High-Speed Machining) oferuje unikalne strategie obróbki oraz łączenia szybkich ścieżek narzędzia 3D. Wygładza ścieżki ruchów skrawających, dojazdowych i wyjazdowych (tam gdzie to możliwe), w celu utrzymania ciągłego ruchu maszyny. Jest to jest zasadniczy wymóg dla utrzymania wyższych prędkości skrawania i eliminowania ruchów „pustych”.

Moduł SolidCAM HSM to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy wymagają zaawansowanych możliwości obróbki szybkościowej. Może być również stosowany do poprawy produktywności starszych maszyn CNC dzięki minimalizacji „cięcia powietrza” oraz łukom wygładzającym, które tworzą ciągłą i gładką ścieżkę narzędzia.

HSM i HSR podniesie wydajność obróbki 3D na Twoich obecnych maszynach!

HSM i HSR

Obróbka szybkościowa zgrubna i wykańczająca

Moduł HSR dostarcza potężne strategie obróbki zgrubnej, w tym obróbki konturów, wierszowania, hybrydowej obróbki zgrubnej żeber i obróbki resztek.

Dzięki modułowi HSM, wycofania narzędzia w osi Z są ograniczone do minimum. Tam, gdzie to możliwe, pod kątem i wygładzone łukami. Wycofania nie wchodzą wyżej niż to konieczne, dzięki czemu program minimalizuje „cięcie powietrzem” oraz czas obróbki.

 

HSM udoskonalona technologia CAM

Moduł  HSM oferuje wiele udoskonaleń technologii CAM, które umożliwiają szybkościową obróbkę 3D poprzez unikanie ostrych kątów na ścieżce narzędzia i generowanie gładkiego i stycznego wejścia/wyjścia.

Przekonaj się, że warto!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • iMachining
  • Rozwiązania CAM
  • FILMY