Frezowanie 2.5D

Najszybsze, najpotężniejsze i najłatwiejsze narzędzie

Pełny interaktywny wybór i automatyczne wykrywanie

Interaktywne operacje frezowania 2.5D

Interaktywny wybór i automatyczne wykrywanie

Moduł SolidCAM Frezowanie 2.5D (2.5D Milling) oferuje najprostszy w użyciu interfejs. Jest bezproblemowo zintegrowany z SOLIDWORKS i Inventor, a w połączeniu z najnowszą technologią ścieżek narzędzia, zapewnia najszybsze, najpotężniejsze i najłatwiejsze narzędzie do tworzenia obróbki na frezarkach CNC.

Łatwa praca na częściach, złożeniach oraz szkicach umożliwia definiowanie geometrii do obróbek 2.5D. Szybkie wstawianie elementów mocujących i innego oprzyrządowania pozwala na pełną wizualizację procesu technologicznego.

SolidCAM zapewnia zarówno interaktywne, jak i zautomatyzowane operacje frezowania 2.5D na modelach SOLIDWORKS. Zaprojektowany zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników, SolidCAM oferuje to, co najlepsze z obu światów, z wyborem w pełni kontrolowanego wyboru geometrii, parametrów i strategii programowania CNC lub automatycznego rozpoznawania kieszeni i wierteł oraz obróbki.

Frezowanie 2.5D

Interaktywne operacje frezowania 2.5D

SolidCAM oferuje nie tylko standardowe operacje umożliwiające frezowanie 2.5D, wykonywania kieszeni i wiercenia ale również:

Frezowanie 2.5D - Zaawansowane funkcje

Automatyczne rozpoznawanie i grupowanie otworów z modelu bryłowego z możliwością modyfikacji wynikowej geometrii. Jedna operacja wykrywania otworów może obrabiać otwory na różnych poziomach i o różnej głębokości.

Operacja ta podnosi frezowanie kieszeni o poziom wyżej, automatycznie rozpoznając wszystkie wybrania na modelu CAD. Dostępne są wszystkie strategie i opcje standardowej operacji obróbki kieszeni w połączeniu z różnymi głębokościami rozpoznanymi w modelu.

Ta wydajna operacja zapewnia pełną kontrolę, umożliwiając modyfikację parametrów wiercenia na każdym kroku i na każdej głębokości. Jest to idealna operacja wiercenia dla wykonania głębokich otworów na frezarkach CNC.

Przekonaj się, że warto!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • iMachining
  • Rozwiązania CAM
  • FILMY